a:Drake

comprehensive geocaching solution

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


user:faq:img_qual

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
user:faq:img_qual [2013/12/08 20:35]
127.0.0.1 upraveno mimo DokuWiki
user:faq:img_qual [2014/01/12 21:04] (aktuální)
ludekv
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Nízká kvalita stažených map a dalších obrázků ====== ====== Nízká kvalita stažených map a dalších obrázků ======
 {{  :​user:​img:​faq_mapycz.jpg|}} {{  :​user:​img:​faq_mapycz.jpg|}}
-**Otázka:​** ​ 
  
 +=== Otázka ===
 Mapy.cz mi často vyrobí některé čtverce s jiným odstínem, jakoby s ditheringem (příklad je na obrázku). Dělá to někomu taky a dá se proti tomu něco dělat? Podobně jsou poničené i jiné obrázky stažené z internetu. Mapy.cz mi často vyrobí některé čtverce s jiným odstínem, jakoby s ditheringem (příklad je na obrázku). Dělá to někomu taky a dá se proti tomu něco dělat? Podobně jsou poničené i jiné obrázky stažené z internetu.
  
-**Odpověď:** +=== Odpověď ​===
 Problém se vyskytuje při stahování dat přes mobilní připojení GPRS/​EDGE/​3G nebo UMTS TDD (Internet 4G), je potvrzen u **T-Mobile**,​ nevím, jak to vypadá u dalších operátorů. Problém se vyskytuje při stahování dat přes mobilní připojení GPRS/​EDGE/​3G nebo UMTS TDD (Internet 4G), je potvrzen u **T-Mobile**,​ nevím, jak to vypadá u dalších operátorů.
  
 Viníkem není a:Drake, ale služba operátora zvaná [[https://​www.t-mobile.cz/​web/​cz/​katalog-sluzeb/​internet/​t-mobile-internetovy-optimalizator|Internetový optimalizátor]]. Pokud se ho chcete zbavit, otevřete z mobilu připojeného přes telefonní síť (ne přes wi-fi) stránku [[http://​www.speed.t-mobile.cz|www.speed.t-mobile.cz]] a optimalizátor vypněte. Viníkem není a:Drake, ale služba operátora zvaná [[https://​www.t-mobile.cz/​web/​cz/​katalog-sluzeb/​internet/​t-mobile-internetovy-optimalizator|Internetový optimalizátor]]. Pokud se ho chcete zbavit, otevřete z mobilu připojeného přes telefonní síť (ne přes wi-fi) stránku [[http://​www.speed.t-mobile.cz|www.speed.t-mobile.cz]] a optimalizátor vypněte.
  
-** Aktualizace pro verzi 3.0 a další: ​**+=== Aktualizace pro verzi 3.0 a další: ​===
  
 Vzhledem k tomu, že Seznam zakázal používání mapy.cz, je tento problém víceméně pasé, nicméně pro úplnost to tu necháme. Vzhledem k tomu, že Seznam zakázal používání mapy.cz, je tento problém víceméně pasé, nicméně pro úplnost to tu necháme.
  
  
user/faq/img_qual.txt · Poslední úprava: 2014/01/12 21:04 autor: ludekv