a:Drake

comprehensive geocaching solution

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


user:faq:locus

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
user:faq:locus [2012/11/22 21:56]
ludekv
user:faq:locus [2013/12/08 20:35] (aktuální)
Řádek 5: Řádek 5:
 Od verze 3.0 jsou podporovány i vektorové mapy, tam stačí přímo v nastavení vybrat soubor s mapou kdekoli v telefonu. Jelikož je použitý stejný systém, jako v Locusu, při troše štěstí bude mapa fungovat. Od verze 3.0 jsou podporovány i vektorové mapy, tam stačí přímo v nastavení vybrat soubor s mapou kdekoli v telefonu. Jelikož je použitý stejný systém, jako v Locusu, při troše štěstí bude mapa fungovat.
  
-Jak tam tedy dostaneme bitmapové mapy z Locusu.+Jak tam tedy dostaneme ​**bitmapové** mapy z Locusu?
  
 Do map-config.xml vložíme tento kus kódu. Název mezi značkami <​name>​ si můžeme upravit po svém, mezi značky < file> zapíšeme cestu k požadované mapě. Pokud nechceme, aby a:Drake mapu modifikoval,​ necháme <url> prázdné. Do map-config.xml vložíme tento kus kódu. Název mezi značkami <​name>​ si můžeme upravit po svém, mezi značky < file> zapíšeme cestu k požadované mapě. Pokud nechceme, aby a:Drake mapu modifikoval,​ necháme <url> prázdné.
Řádek 24: Řádek 24:
   </​MapSource>​   </​MapSource>​
 </​code>​ </​code>​
 +
 +Tento postup platí pouze pro mapy ve formátu Google resp. OSM apod. uložené v SQLite databázi. Nelze ho použít např. pro mapy SHOCart, které jsou v jiném formátu.
user/faq/locus.txt · Poslední úprava: 2013/12/08 20:35 (upraveno mimo DokuWiki)