a:Drake

comprehensive geocaching solution

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


user:manual:pending_logs

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
user:manual:pending_logs [2013/06/09 20:41]
ludekv
user:manual:pending_logs [2013/07/30 15:02]
ludekv
Řádek 9: Řádek 9:
 Ve druhém případě se log uloží do databáze, v seznamu logů se zobrazí s poznámkou, že dosud nebyl odeslán a hlavně se objeví v seznamu čekajících logů. ​ Ve druhém případě se log uloží do databáze, v seznamu logů se zobrazí s poznámkou, že dosud nebyl odeslán a hlavně se objeví v seznamu čekajících logů. ​
  
-Zde je vidět typ (ikonkou), datum a čas logu, název keše, ke které log patří a jeho text. +Zde je vidět typ (ikonkou), datum a čas logu, pořadové číslo, název keše, ke které log patří a jeho text.  
 + 
 +Pořadové číslo logu je dvojí - dílčí číslo v rámci uložených čekajících logů, nazýváme ho denní pořadí (i když pochopitelně může být za víc dní, prostě se čísluje to, co v telefonu čeká) a celkové číslo ze všech logů. Celkové číslo se počítá z databáze, pokud nemáme v telefonu všechny logy, lze v nastavení zapsat, kolik nálezů je mimo databázi a toto číslo bude přičteno. 
 + 
 +<WRAP round tip>Logy se počítají na pozadí, aby uživatel při startu aplikace nebo po zalogování Found It zbytečně nečekal. Aby počítadlo správně zobrazovalo,​ musí počítání doběhnout před vstupem do seznamu čekajících logů, což se pozná podle toho, že jsou v titulním řádku vypsány počty keší a logů.</​WRAP>​
  
 **Klepnutím** na log se objeví menu, kde lze zvolit jednu z akcí: **Klepnutím** na log se objeví menu, kde lze zvolit jednu z akcí:
user/manual/pending_logs.txt · Poslední úprava: 2013/12/08 20:35 (upraveno mimo DokuWiki)